BOJÓWKA: CZERWIEC 2019

Bojówka jest jednym z podstawowych elementów prowadzonych przez nas szkoleń ppoż. To ćwiczenie polega na sprawieniu hydrantu 52 z dwóch węży hydrantowych i prądownicy oraz połączenia ze sobą wszystkich elementów. Zadanie jest wykonywane z użyciem wody. Liczy się w nim przede wszystkim jak najlepszy czas! Przed przystąpieniem do zadania każdy z uczestników uczy się łączyć węże hydrantowe, otwierać zawór grzybkowy oraz operować prądownicą. Przy okazji realizowanych szkoleń prowadzimy całoroczny konkurs Bojówka 2019, w którym drużyny z najlepszymi czasami w opisanej powyżej konkurencji, mogą wygrać wyjątkowe nagrody od firmy BHP Życie!

 

Jak wygląda obecnie zestawienie najlepszych w tym roku drużyn?

Na zaszczytnym pierwszym miejscu plasuje się drużyna Apex z czasem 19,09. Reprezentuje ona firmę Lidl. Miejsce tuż za nią zajmują Zieloni z firmy Nexteer w Tychach z czasem 19,55. Na podium znajdziemy także drużynę Powietrzna Załoga Pirotechniczna z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, której udało się osiągnąć czas wynoszący 20,10. Dalsze w kolejności miejsca zajmują: Podpalacze z Nexteer Tychy, Jedynki z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Dziki z Fortum Zabrze. Za nimi znajdują się: Tech Poż z ING, Obszar PAŻP z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Długie Węże z Fortum Zabrze, a także Fireteam z LIDLa.

Tak wygląda obecnie dziesiątka najlepszych w tym roku drużyn Bojówki firmy BHP Życie! Te wyniki mogą jednak ulec zmianie! Przed nami wiele nowych szkoleń i kolejnych drużyn gotowych przystąpić do rywalizacji. Dodatkowo, zawodnicy Bojówki mają możliwość poprawienia swojego czasu na krótszy, zbliżając się do wygranej w walce o nagrody.

 

Jak możesz zmienić czas swojej drużyny?

Znajdź naszą firmę na Facebooku i wypatruj zdjęcia swojej drużyny tutaj: https://www.facebook.com/bhp.zycie/. Polub fanpage firmy BHP Życie i skomentuj lub udostępnij zdjęcie swojej drużyny. Każdy komentarz i udostępnienie odejmują 1 sekundę od finalnego czasu drużyny w Bojówce. Tym samym zwiększają także jej szansę na wygraną!

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia! Rozwiązanie konkursu już 30 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *