SZKOLENIA PPOŻ. – DLACZEGO NAJLEPSI SZKOLĄ SIĘ U NAS?

Szkolenia ppoż. to nasza specjalność! Stale dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie ulepszać proponowane przez naszą firmę warsztaty i oferować ich uczestnikom coraz to nowsze i bardziej intensywne doznania. Nie bez powodu pracownicy największych sieci spożywczych szkolą się właśnie u nas. Na jednym z naszych ostatnich szkoleń, w Poznaniu, podgrzaliśmy atmosferę letnich warsztatów, oferując uczestnikom gorącą dawkę nowej wiedzy! Sprawdź, co czekało ich na miejscu!

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE SZKOLENIA PPOŻ.?

W firmie BHP Życie wierzymy, że najlepszym sposobem na naukę jest połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Tą też zasadą kierujemy się w naszej pracy. Uczestnikom prowadzonych przez nas szkoleń oferujemy możliwość doświadczenia na własnej skórze potencjalnego niebezpieczeństwa pożarowego. Edukujemy ich, w jaki sposób należy takowemu zapobiegać, ale także jak zachować się w przypadku powstałego już pożaru.

Do naszego ostatniego szkolenia w Poznaniu włączyliśmy część z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu, w czasie szkolenia ppoż., pracownicy jednej z największych sieci spożywczych mieli okazję sprawdzić zdobytą w trakcie szkoleń wiedzę w praktyce. Wcielając się w rolę graczy, pokonywali oni coraz to nowsze przeszkody związane z zagrożeniami ppoż.

 

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z NASZYCH SZKOLEŃ?

Nasze szkolenia ppoż. pozwolą Ci między innymi nauczyć się tego, jak powstają pożary oraz jak należy się z nimi uporać. Poznasz także wskazówki, dotyczące ratowania płonącej osoby i opanujesz umiejętności używania gaśnicy w prawidłowy sposób. Co więcej, poznasz również praktyczne zagadnienia, które w przyszłości mogą Ci pomóc uratować życie Twoje i Twoich bliskich.

 

DLACZEGO ZNAJOMOŚĆ ZASAD OCHRONY PPOŻ. JEST TAK WAŻNA?

W sytuacjach potencjalnego zagrożenia nasze organizmy często reagują w niespodziewany, niecodzienny sposób. W warunkach pożaru, obok negatywnego wpływu zjawisk towarzyszących, takich jak: wysoka temperatura czy dym, każdy z nas musi być świadomy, że organizm, a w szczególności mózg, różnie reaguje na zagrożenie. Może się to wiązać z wieloma niebezpieczeństwami, którym możesz zapobiec, znając zasady ochrony ppoż.!

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *