DZIEŃ BHP – ZAWODY BHP

Co to było za święto! Dzień BHP w Iławie odbył się pod koniec maja. W jego trakcie grupa uczestników była podzielona na drużyny, które rywalizowały ze sobą o najlepsze wyniki w konkurencjach BHP. Nasze zawody i cały Dzień BHP mają na celu propagowanie zasad bezpieczeństwa i bezpiecznej pracy. W czasie konkurencji zawodnicy mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach wymagających wiedzy BHP, ale także sprawności fizycznej. Pozostało nam powiedzieć jedynie – niech wygra najlepszy! 😉

 

DZIEŃ BHP – ZASADY NIEZBĘDNE Z ŻYCIU KAŻDEGO Z NAS

BHP jest dziedziną, której zasady są niezbędne w życiu każdego z nas. Pozwala ona opanować umiejętności, które zapobiegają i pozwalają sobie poradzić w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. W naszej firmie staramy się przekazywać wiedzę z zakresu BHP w sposób przyjazny i przystępny tak, aby uczestnicy naszych szkoleń z łatwością opanowali zasady bezpieczeństwa i wdrożyli je do swojego codziennego życia.

Dzień BHP był okazją do zabawy zdobytą wiedzą. Pozwolił zawodnikom na podzielenie się zdobytymi dotąd informacjami i przełożeniem ich na zdrową rywalizację w formie konkursu.

 

DLACZEGO WARTO POSZERZAĆ WIEDZĘ Z ZAKRESU BHP?

Szkolenia BHP pomagają ich uczestnikom radzić sobie w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Dzięki opanowaniu wiedzy z zakresu BHP mamy okazję ochronić nie tylko nasze zdrowie i życie, ale także bliskich nam osób. W naszej firmie – BHP Życie – skupiamy się na praktyce, co jest gwarantem przełożenia nauczonej wiedzy na życiowe sytuacje, które mogą się przytrafić każdemu z nas. Wiedzę przekazujemy w różnoraki sposób, czego dowodem jest na przykład Dzień BHP. Bawimy się zagadnieniami i informacjami, serwując je w sposób, który na długi czas zapada w pamięć każdego z nas.

 

Za nami prawdziwe emocje i kwintesencja zdrowej rywalizacji! Dzień BHP był świetną okazją do podzielenia się wiedzą w niecodzienny, nietuzinkowy sposób. Śledźcie poczynania firmy BHP Życie, aby być na bieżąco z nowościami z zakresu BHP i naszymi kolejnymi projektami.

 

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *