POCZUJ PRAWDZIWIE GORĄCE EMOCJE, CZYLI SZKOLENIE PPOŻ. FIRMY BHP ŻYCIE

Każde nasze szkolenie ppoż. niesie ze sobą prawdziwie gorące emocje! Wiąże się to nie tylko z niepowtarzalnym zapałem uczestników naszych warsztatów, ale także wiedzą naszych pracowników. Szkolimy łącząc teorię z praktyką. Tym sposobem sukcesywnie zapoznajemy coraz większą liczbę osób z zasadami bezpieczeństwa ppoż. Niedawno mieliśmy okazję pojawić się w Kwidzynie, gdzie przeprowadzaliśmy praktyczne szkolenie ppoż. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla uczestników tych warsztatów!

 

SZKOLENIE PPOŻ. FIRMY BHP ŻYCIE

Nasze szkolenie ppoż. to połączenie praktyki z teorią. W czasie warsztatów uczymy ich uczestników tego, w jaki sposób powstają pożary, jak radzić sobie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych, ale także jak zapobiegać samym pożarom. Nasi Klienci mają także okazję dowiedzieć się więcej na temat między innymi: wyrzutów oleju, wybuchów, obsługi sprzętu gaśniczego czy gaszenia płonącej osoby. Co więcej, mają oni okazję samodzielnie ugasić stworzony na potrzeby szkolenia pożar, dzięki czemu uczą się w kreatywny sposób profesjonalnej obsługi sprzętu gaśniczego.

 

DLACZEGO WARTO ODBYĆ SZKOLENIE PPOŻ.?

Zaznajomienie się z zasadami ochrony ppoż. jest niezwykle ważnym aspektem życia każdego z nas. Co więcej, znajomość takich zasad może niejednokrotnie pozwolić uratować nie tylko swoje, ale także życie bliskich nam osób. W sytuacjach potencjalnego zagrożenia dochodzi bowiem często do sytuacji, w których nasze organizmy reagują w niespodziewany, niecodzienny, a niekiedy także nieprzewidywalny sposób. W warunkach pożaru, obok negatywnego wpływu zjawisk towarzyszących, takich jak: wysoka temperatura czy dym, każdy z nas musi być świadomy, że organizm, a w szczególności mózg, różnie reaguje na zagrożenie. Może się to wiązać z wieloma niebezpieczeństwami, którym możesz zapobiec, znając zasady ochrony ppoż.

 

EDUKUJEMY O TYM, CO WAŻNE

Każdy pracownik powinien znać postanowienia Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego (IBP). Orientować się w rozmieszczeniu dróg i liczbie wyjść ewakuacyjnych. Oprócz tego mieć świadomość, gdzie jest najbliższa gaśnica, znać jej typ oraz sposób użycia. Często niesłusznie odsuwamy od siebie naukę o ochronie ppoż. Zapominamy bowiem o tym, że tego rodzaju wiedza może być nam potrzebna każdego dnia pracy.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie i Twojej firmy termin szkolenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *