BOJÓWKA: LIPIEC 2019

Bojówka 2019: czas na najnowsze wieści! Które drużyny plasują się na najlepszych miejscach, kto ma największą szansę na wygraną? Odpowiedzi na te i inne pytania poniżej!

 

BOJÓWKA – CO TO?

Bojówka to jeden z podstawowych elementów prowadzonych przez nas szkoleń ppoż. To ćwiczenie polega na sprawieniu hydrantu 52 z dwóch węży hydrantowych i prądownicy oraz połączenia ze sobą wszystkich elementów. Całość przebiega przy wykorzystaniu wody. Zanim każdy z uczestników przystąpi do tego zadania, uczy się on najpierw łączyć węże hydrantowe, otwierać zawór grzybkowy oraz operować prądownicą.

Przy okazji realizowanych przez nas szkoleń prowadzimy całoroczny konkurs Bojówka 2019, w którym drużyny z najlepszymi czasami w opisanej powyżej konkurencji, mogą wygrać wyjątkowe nagrody od firmy BHP Życie!

 

NAJLEPSZE DRUŻYNY

W czerwcu najlepsze czasy osiągnęły: drużyna Apex, Zieloni, Powietrzna Załoga Pirotechniczna, Podpalacze i Jedynki. Obecnie pierwsze miejsce wciąż zajmuje drużyna Apex z czasem 19,09. Tuż za nią znajdują się Zieloni z czasem 19,55, dalej (bez zaskoczeń) Powietrzna Załoga Pirotechniczna i Podpalacze. Drużyna Jedynki spadła w rankingu o kilka miejsc. Wyprzedziły ją LACRUSIE i LAKRUATORZY. Osiągnęli oni kolejno czasy: 22,08 oraz 22,38.

 

WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ…

Lipcowe wyniki przyniosły ze sobą kilka zaskoczeń. Nie należy jednak przyzwyczajać się do tej sytuacji. W Bojówce BHP Życie wszystko w końcu może się zmienić w mgnieniu oka.

Chcesz skorygować swój czas? Znajdź naszą firmę na Facebooku i wypatruj zdjęcia swojej drużyny tutaj: https://www.facebook.com/bhp.zycie/. Polub fanpage firmy BHP Życie i skomentuj lub udostępnij zdjęcie swojej drużyny. Każdy komentarz i udostępnienie odejmują 1 sekundę od finalnego czasu drużyny w Bojówce. Tym samym zwiększają także jej szansę na wygraną!

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi już 30 grudnia tego roku. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *