CZY WIESZ, JAK ZWALCZYĆ POŻAR? SZKOLENIA Z EWAKUACJI I ZWALCZANIA POŻARÓW.

Szkolenia z ewakuacji i zwalczania pożarów to jeden z wariantów warsztatów, które oferujemy w naszej firmie. Na ostatnim z nich mieliśmy okazję pojawić się w samym Augustowie. To tam szkoliliśmy kierowników wyznaczonych do ewakuacji i zwalczania pożarów. Za nami prawdziwie gorące emocje! Chcesz przekonać się, co czekało nas na miejscu? Czym prędzej zajrzyj do naszego artykułu!

 

SZKOLENIA Z EWAKUACJI I ZWALCZANIA POŻARÓW

W naszej firmie kierujemy się prostą zasadą: uczymy, łącząc ze sobą teorię i praktykę. Wiemy, że właśnie na podstawie własnych doświadczeń możemy nauczyć się najwięcej. Przekonali się o tym także pracownicy ZUS-u, którzy mieli okazję uczestniczyć w naszych warsztatach w Augustowie.

Zdobyli oni niezbędną wiedzę z zakresu gaszenia pożarów, ale także zapobiegania im. Dodatkowo, każdy z naszych Gości mógł opanować obsługę gaśnicy, a także przekonać się jak używać jej w sytuacji potencjalnego zagrożenia.  W czasie warsztatów uczyliśmy ich uczestników tego, w jaki sposób należy radzić sobie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Nasi Klienci mieli także okazję dowiedzieć się więcej na temat: wyrzutów oleju, wybuchów, obsługi sprzętu gaśniczego czy gaszenia płonącej osoby. Każdy z naszych Gości mógł samodzielnie ugasić kontrolowany przez naszych pracowników pożar, który został stworzony na potrzeby szkolenia.

To niezwykle istotne, aby każdy pracownik firmy znał postanowienia Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego (IBP), a także orientował się w rozmieszczeniu dróg i liczbie wyjść ewakuacyjnych. Dodatkowo, musi on mieć świadomość tego, gdzie znajduje się najbliższa gaśnica, znać jej typ oraz sposób użycia. Niekiedy niechętnie podchodzimy do szkoleń BHP, zapominając, jak ważną częścią życia każdego z nas jest znajomość wiedzy z ich zakresu. Będąc w jej posiadaniu, jesteśmy w stanie uratować nie tylko swoje życie, ale także życie bliskich nam osób.

 

W naszej pracy jesteśmy profesjonalistami. Uczymy o tym, co ważne w sposób, który pozwala łatwo przyswoić prezentowaną wiedzę. Serdecznie zapraszamy na szkolenia z ewakuacji i zwalczania pożarów wszystkich, którzy chcą opanować wiedzę z tego zakresu w łątwy i przyjemny sposób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *