DWUMODUŁOWE SZKOLENIA BHP

Dwumodułowe szkolenia BHP to jeden z wariantów, który znajdziesz w ofercie naszej firmy! Tego typu warsztaty mieliśmy okazję przeprowadzić 24 kwietnia w firmie ING w Katowicach. W trakcie ich trwania połączyliśmy dwa moduły: szkolenie ppoż. oraz wykorzystanie w nauce technologii VR. Składały się one z części teoretycznej i części praktycznej. Każda z nich miała za zadanie pomóc uczestnikom szkolenia przyswoić maksymalną ilość nowej wiedzy z zakresu BHP i VR. W trakcie szkolenia BHP VR wykorzystaliśmy spersonalizowaną aplikację, stworzoną specjalnie na potrzeby Klienta. Część praktyczna warsztatów składała się z aż 9 modułów, z których każdy niósł ze sobą zupełnie nową wartość merytoryczną.

 

PERSONALIZACJA APLIKACJI NA POTRZEBY KLIENTA

Szkolenia BHP VR, które oferujemy dają możliwość maksymalnego spersonalizowania wykorzystywanych przez nas aplikacji. Dzięki niemu dostosowujemy nasz sprzęt do biura Klienta, w którym pracujemy, maksymalnie urzeczywistniając wirtualne obrazy. Aby stworzyć personalizowaną wersję aplikacji potrzebujemy jedynie kilku danych, takich jak plany budynku czy rozmieszczenie alarmów. Dzięki temu zabiegowi, użytkownicy aplikacji mogą szkolić się w codziennych pracy warunkach, dodając do nich wirtualne elementy.

 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA NASZYCH SZKOLENIACH PPOŻ.?

Będziesz miał okazję opanować wiedzę z zakresu między innymi: ewakuacji, SSP, ROP, potwierdzania pożaru, działania i użytkowania gaśnic, interpretacji grup pożarów, rozmieszczenia, zasad działania i użytkowania hydrantów, rozgorzenia zjawisk pożarowych czy wpływu tlenku węgla na organizm człowieka. A to jedynie część zagadnień, o których uczymy!

Szkolenie ppoż. z wykorzystaniem technologii VR pozwoli Ci na maksymalne zanurzenie się w wirtualnym świecie, które urzeczywistni Twoje doznania i pozwoli Ci poczuć emocje towarzyszące potencjalnie niebezpiecznej sytuacji na własnej skórze. Co ważne, każde z poruszanych w trakcie naszych szkoleń zagadnień zalicza się do pakietu niezbędnej wiedzy, którą każdy z nas, dla bezpieczeństwa własnego i bliskich osób, powinien opanować.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby umówić dogodny termin szkolenia! Chętnie pojawimy się w Twojej firmie, aby zaprezentować nasze umiejętności. Przeprowadzimy także szkolenia BHP VR, które na długo pozostaną w Twojej pamięci!

 

Informujemy, że konkurs Bojówka 2019 trwa! Jego częścią było także opisane powyżej szkolenie. Wyniki konkursu i dokładne informacje o nim znajdziesz tutaj: http://bhpzycie.com/ranking-konkursu-bojowka-2/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *