WYJĄTKOWY EVENT FIRMY BHP ŻYCIE – KONKURENCJE BHP

Za nami wyjątkowy event, którego uczestnicy mieli szansę na własne oczy zobaczyć niepowtarzalne konkurencje BHP, a także bezpośrednio wziąć w nich udział! Wydarzenie odbyło się 9 maja, a wśród jego uczestników znalazło się aż 120 osób! Wszyscy chętni dołączyli do przygotowanych przez nas ośmiu konkurencji, a cały event rozpoczął wyjątkowy pokaz. Sprawdźcie szczegóły!

 

KONKURENCJE BHP

Eventy nie zawsze cieszą się przychylną renomą. Chyba, że chodzi o firmę BHP Życie – wtedy pewne jest, że nuda nie dotknie uczestników wydarzenia! Nasz majowy event wypełniły wyjątkowe konkurencje BHP, których uczestnicy mieli okazję uczyć się przez zabawę. Zanim jednak rozpoczęliśmy grę, zaprezentowaliśmy naszym Gościom specjalny pokaz. Jego widzowie mieli okazję zobaczyć demonstrację pożaru człowieka i szafy elektrycznej, a także wybuchu oleju.

Kiedy emocje opadły, przystąpiliśmy do drugiej części wydarzenia w której znalazły się właśnie konkurencje BHP. Na każdej z ośmiu stacji uczestników eventu czekały prawdziwie gorące wyzwania. Przy każdym stanowisku jednocześnie pracowała grupa 10-osoba. Każda z grup miała za zadanie między innymi wykonać poprawny opatrunek dla krwawiącego fantoma, doskonalić swoje umiejętności z zakresu BHP przy wykorzystaniu specjalistycznego fantoma do zadławień oraz wczuć się w rolę ratownika, wykorzystując technologię VR. W wirtualnej rzeczywistości nasi Goście używali zestawu AED oraz opatrywali rany.

Do wirtualnej części szkoleń wykorzystaliśmy nowoczesną aplikację VR, która jako pierwsza w Polsce jest w stanie odczytać liczbę uciśnięć oraz rozpoznać poszczególne komendy głosowe.

Nasi Goście podążali również „śladem węża”… strażackiego 😉 Przy wykorzystaniu strażackiej wersji alkogogli ćwiczyliśmy w czasie eventu poprawną koordynację w sytuacji potencjalnie niebezpiecznej.

 

Za nami prawdziwie gorące emocje! W naszej firmie wierzymy, że naukę najlepiej jest przyswajać przy pomocy zabawy. Stawiając na nowoczesne rozwiązania, uczymy o podstawach bezpieczeństwa, wykorzystując przy tym między innymi konkurencje BHP.

 

Zainteresował Cię nasz produkt? A może chcesz zapoznać się z naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wszelkie niezbędne informacje! Chętnie pojawimy się z naszymi szkoleniami w Twojej firmie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *