Wyjątkowe szkolenia BHP dla młodych specjalistów!

Ostatnia niedziela przyniosła nam ze sobą prawdziwe nowości! Mieliśmy okazję pojawić się na warszawskiej uczelni, w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie prowadziliśmy wyjątkowe szkolenia BHP. Przyszli BHPowcy szkolili się pod naszym czujnym okiem między innymi pod kątem tego, jak zachować się podczas pożaru i ewakuacji.

 

SZKOLENIA BHP DLA MŁODYCH

Wierzymy, że siła tkwi w młodych! Stawiając na praktykę, uczyliśmy w ostatnią niedzielę studentów SGGW, jak postępować w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Dzięki zaangażowaniu uczestników naszego szkolenia, przebiegło ono w atmosferze dobrej zabawy. W trakcie trwania szkolenia studenci mieli okazję dowiedzieć się, jakie są przyczyny powstawania pożarów i sposoby zapobiegania im.

Same przyczyny powstawania pożarów mogą być bardzo różne. Zaliczyć do nich możemy na przykład: wady czy uszkodzenia bądź niewłaściwą eksploatację urządzeń grzewczych, instalacji elektrycznych, źle przygotowany proces technologiczny czy działanie sił przyrody. Najwięcej pożarów powstaje jednak w wyniku ludzkiej nieodpowiedzialności, czyli nieostrożności osób dorosłych. Uczestnicy naszego szkolenia mieli okazję dowiedzieć się, jak zaradzić takim sytuacjom, a w przypadku ich powstania – jak je opanować.

Co ważne, w warunkach pożaru psychika może reagować w różny sposób na otoczenie. Musimy być świadomi, że w warunkach pożaru, obok negatywnego wpływu zjawisk towarzyszących, takich jak: wysoka temperatura czy dym,  organizm, a w szczególności mózg, różnie reaguje na zagrożenie. Nasze szkolenia pozwalają opanować wiedzę, dotyczącą prawidłowego postępowania w przypadku pożaru.

Studentom zaprezentowaliśmy także bezpieczne scenariusze ewakuacji – niezbędne w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

 

SZKOLENIA BHP – DLACZEGO WARTO?

Szkolenia BHP pomagają ich uczestnikom radzić sobie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Dzięki opanowaniu wiedzy z zakresu BHP mamy okazję ochronić nie tylko nasze zdrowie i życie, ale także bliskich nam osób. W firmie BHP Życie skupiamy się na praktyce, co jest gwarantem przełożenia nauczonej wiedzy na życiowe sytuacje, które mogą się przytrafić każdemu z nas.

 

Dziękujemy studentom SGGW za spędzony z nami czas! Mamy nadzieję, że udało nam się ugasić pragnienie nowej wiedzy młodych BHPowców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *