WITAMY WIOSNĘ NOWYMI SZKOLENIAMI!

Tegoroczna wiosna przyniosła ze sobą nie tylko nową energię do pracy, ale także kolejne wyzwania! 23 marca pojawiliśmy się w Jelczu, gdzie w akompaniamencie pięknej pogody, prowadziliśmy kolejne szkolenia ppoż.! Choć temperatura jeszcze nas nie rozpieszcza, podczas szkolenia dało się odczuć nie lada gorące emocje!

 

SZKOLENIA PPOŻ. FIRMY BHP ŻYCIE

Co wyróżnia nasze szkolenia? Na początku warto wspomnieć o naszym podejściu do pracy, które jest napędzane przede wszystkim pasją! Kochamy to, co robimy, a odrobinę tej przyjemności chcemy przekazać uczestnikom prowadzonych szkoleń. Nasze szkolenia ppoż. opierają się przede wszystkim na praktycznej wiedzy, którą przekazujemy w kreatywny sposób. Jedno jest pewne – te szkolenia ppoż. sprawiają, że żaden z ich uczestników nie będzie się nudził!

Nasze szkolenia ppoż. pozwolą Ci nauczyć się między innymi tego, jak powstają pożary oraz jak należy się z nimi uporać. Poznasz wskazówki, dotyczące ratowania płonącej osoby i opanujesz umiejętności używania gaśnicy w prawidłowy sposób. Poznasz także praktyczne zagadnienia, które w przyszłości mogą Ci pomóc uratować życie Twoje i Twoich bliskich.

 

DLACZEGO WARTO BYĆ UCZESTNIKIEM SZKOLENIA PPOŻ.?

Nasze organizmy reagują na warunki pożaru w różnoraki sposób. Ciężko jest przewidzieć reakcję, z którą spotka się dana osoba, dlatego wiedza, dotycząca tego, jak reagować w sytuacji zagrożenia jest niezbędna dla każdego z nas. Obok negatywnego wpływu zjawisk towarzyszących pożarowi, takich jak: wysoka temperatura czy dym, każdy z nas musi być świadomy, że cały nasz organizm, a w szczególności mózg, różnie reaguje na zagrożenie. Nasze szkolenia ppoż. pozwolą Ci poznać bezpieczne praktyki zachowań i w pełni je opanować.

Przyczyn powstawania pożarów jest wiele. Każdy z nas może napotkać na swej drodze pożar w najmniej spodziewanym momencie. Może on powstać między innymi z powodu zaniedbań człowieka, ale też na przykład błędu sprzętu. Jako uczestnik naszego szkolenia ppoż. będziesz wiedział, jak sobie z nimi poradzić.

 

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH BHP I OCHRONY PPOŻ.!

Pamiętaj, że już 2-4 kwietnia spotkamy się w Katowicach na Targach BHP i Ochrony Ppoż.! Szukaj nas przy stanowisku nr 12 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *