TARGI BHP I OCHRONY PPOŻ. CORAZ BLIŻEJ!

Targi BHP i Ochrony Ppoż. coraz bliżej! Już 2-4 kwietnia spotkamy się w Katowicach! Na miejscu pojawimy się wraz z trenażerami oferowanymi w naszym sklepie internetowym. Chcesz to sprawdzić? Znajdziesz nas przy stanowisku nr 12!

 

TARGI BHP I OCHRONY PPOŻ. – CO CZEKA CIĘ NA MIEJSCU?

Odwiedzając nasze stanowisko, będziesz miał okazję zapoznać się z ofertą firmy GFT, której jedynym przedstawicielem w Polsce jesteśmy właśnie my! W naszej pracy kierujemy się praktyką. To ona pozwoliła nam zdobyć zaufanie Klientów, którzy chętnie decydują się na nasz sprzęt.

Tym razem zaprezentujemy warianty wyjątkowych trenażerów, które urozmaicą każde szkolenie i pozwolą jego uczestnikom zdobyć wiedzę w prosty, ale i nietuzinkowy sposób!

 

CO WYRÓŻNIA NASZE TRENAŻERY?

Dzięki bogatej ofercie naszej firmy, z pewnością znajdziesz u nas to, czego właśnie potrzebujesz. To, co wyróżnia nasze trenażery, to przede wszystkim wyjątkowy system automatycznego gaszenia pożarów. Oprócz tego, także możliwość pełnego zaangażowania w proces gaszenia uczestnika szkolenia. Zwykle podczas tego typu szkoleń to prowadzący prezentuje pożądane w sytuacji potencjalnie niebezpiecznej zachowania. Z naszymi trenażerami użytkownik na własnej skórze czuje emocje towarzyszące gaszeniu pożaru, a także ma okazję przekonać się w praktyce, jak taki proces wygląda.

Nasze trenażery posiadają również płynną regulację płomienia, co pozwala na maksymalne urzeczywistnienie warunków panujących w trakcie pożaru.

Oferujemy również specjalne końcówki wymienne, które pozwalają na urozmaicenie szkolenia poprzez między innymi bezprzewodowe sterowanie.

W ofercie firmy BHP Życie posiadamy trenażery, które dedykowane są rozwijającym się firmom z branży BHP i ppoż., ale także duże trenażery pożarów, z większym płomieniem, dające możliwość gaszenia kilku osobom jednocześnie, a także opcję prowadzenia akcji gaśniczych z użyciem hydrantów.

 

SPOTKAJMY SIĘ W KATOWICACH!

Targi BHP i Ochrony Ppoż. zbliżają się wielkimi krokami! Przed nami dni wypełnione prawdziwymi emocjami – nie może Cię tam zabraknąć!

 

Zainteresowały Cię nasze trenażery pożarów? Odwiedź Targi BHP i Ochrony Ppoż. w Katowicach już w kwietniu.

Do zobaczenia na miejscu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *