TRENAŻERY POŻARÓW GFT NA TARGACH BHP I OCHRONY PPOŻ.!

Targi BHP i Ochrony Ppoż. w Katowicach zbliżają się wielkimi krokami! Już 2-4 kwietnia pojawimy się na miejscu, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę. A w niej między innymi trenażery pożarów GFT. Zainteresowany? Odwiedź stanowisko nr 12!

 

TRENAŻERY POŻARÓW – CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ?

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim unikatowość sprzedawanych urządzeń. Ich dotychczasowa sprzedaż mówi sama za siebie – mamy zaufanie Klientów! W pracy stawiamy przede wszystkim na praktykę i sprawdzone rozwiązania. To też oferujemy osobom zainteresowanym kupnem naszego sprzętu. Jako oficjalny przedstawiciel firmy GFT w Polsce oferujemy naszym Klientom zarówno wielofunkcyjne symulatory pożarów, jak i także akcesoria do szkoleń pożarowych.

 

CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE?

Trenażery pożarów, które znajdziesz w naszej ofercie, posiadają wyjątkowy system automatycznego wykrywania gaszenia pożarów. Dzięki temu w procesie gaszenia pożaru bierze udział sam uczestnik szkolenia, a nie osoba prowadząca kurs, jak ma to często miejsce w przypadku tego typu sprzętu. To niezwykle ważna cecha w przypadku prowadzonych szkoleń praktycznych.

Inna, równie ważna, cecha naszych produktów to płynna regulacja płomienia, która pozwala urzeczywistnić warunki panujące w trakcie pożaru. Dzięki niej uczestnik ma okazję poczuć emocje towarzyszące sytuacji potencjalnie niebezpiecznej na własnej skórze.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalne końcówki wymienne, dzięki którym urozmaicisz prowadzone przez Ciebie szkolenie. Co więcej, urządzeniem, które wykorzystujesz, możesz sterować bezprzewodowo.

W ofercie firmy BHP Życie posiadamy między innymi trenażery, które dedykowane są na przykład dla rozwijających się firm z branży BHP i ppoż. Należą do nich modele takie jak: FLT 100 i FLT 200 oraz duże trenażery pożarów, z większym płomieniem, dające możliwości gaszenia kilku osobom jednocześnie, a także opcję prowadzenia akcji gaśniczych z użyciem hydrantów. Opcji do wyboru jest wiele. To Ty decydujesz, czego potrzebujesz w swojej pracy!

Z naszymi trenażerami zapoznasz się tutaj: http://sklep.bhpzycie.com/symulatory-pozarow/. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu tutaj: sklep@bhpzycie.pl.

 

Zainteresowały Cię nasze trenażery pożarów? Odwiedź Targi BHP i Ochrony Ppoż. w Katowicach już w kwietniu.

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *