SZKOLENIA OKRESOWE BHP DLA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Szkolenia okresowe BHP są jednym z licznych wariantów, które możesz znaleźć w ofercie firmy BHP Życie. Tym razem pojawiliśmy się z nimi w Warszawie, gdzie przy gorących emocjach, zaprezentowaliśmy ich uczestnikom podstawowe praktyczne zagadnienia. Sprawdź, jak wyglądają prowadzone przez nas szkolenia okresowe BHP!

 

SZKOLENIA OKRESOWE BHP

Prowadzone przez nas szkolenia dzielimy na trzy moduły. Każdy z nich pozwala uczestnikowi posiąść nową, niezbędną wiedzę. Przykładamy dużą wagę do ćwiczeń praktycznych, dlatego stale dbamy, aby nasi Klienci mogli doświadczyć potencjalnie niebezpiecznych sytuacji na własnej skórze, a następnie dowiedzieć się, jak należy na nie zareagować.

 

ODŚWIEŻENIE WIEDZY Z ZAKRESU BHP

W pierwszym z prowadzonych przez nas modułów podczas danego szkolenia okresowego BHP dajemy uczestnikom możliwość odświeżenia swojej wiedzy. Każdego z nas może spotkać sytuacja zagrożenia – warto wiedzieć, jak łatwo możemy sobie z nią poradzić. Podczas trwania pierwszego modułu Klienci zdobywają między innymi wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i resuscytacji, zasad postępowania w przypadku zagrożenia pożarowego oraz postępowania w przypadku różnego rodzaju zagrożeń, takich jak: wyrzut oleju, wybuch zbiornika czy pożar butli gazowej.

 

PIERWSZA POMOC

W drugim module przypominamy uczestnikom szkoleń najważniejsze zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy. W przystępny sposób łączymy teorię z praktyką, edukując Klientów. Naszym zadaniem jest w końcu zapewnienie bezpieczeństwa. Także poprzez przekazanie wiedzy, jak takowego się podjąć.

 

GASIMY PRAGNIENIE WIEDZY, CZYLI SZKOLENIE PPOŻ.

Przy pomocy gaśnic wodno-pianowych i różnego rodzaju środków gaśniczych uczestnicy szkolenia okresowego BHP mają okazję poznać zasady ochrony ppoż. w praktyce. W trakcie kursu wykorzystujemy między innymi gaśnicę śniegową, proszkową, urządzenie gaśnicze GSE oraz gaśnicę samochodową.

 

Szkolenia okresowe BHP to dla nas okazja do przekazania nowej wiedzy. Wierzymy w BHP Życie, że dzięki praktyce każdy z nas może ją posiąść w łatwy i przystępny sposób!

 

Znasz już wszystkie moduły, z którymi spotkasz się w trakcie trwania szkolenia okresowego BHP w firmie BHP Życie. Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *