EVENT BHP, WARSZAWA, 07.12-08.12.18

Ten, organizowany przez firmę BHP Życie, event BHP odbył się w samym sercu stolicy, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, jego uczestnicy mieli za zadanie pokonać osiem wyjątkowych stacji zadań! Na każdej z nich zespoły, złożone z uczestników szkolenia, czekały coraz to trudniejsze wyzwania z zakresu BHP. Każde było wykonywane przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości.

Wśród zadań pojawiły się między innymi: transport poszkodowanego na wysokości, gaszenie pożarów, opatrzenie poparzonej osoby przy użyciu aplikacji „Pierwsza pomoc podczas oparzeń”.

Najbardziej emocjonującym zadaniem okazał się być wyjątkowy zjazd na linie, który stanowił nie lada wyzwanie! Wszyscy uczestnicy szkolenia poradzili sobie z nim bez większego problemu. Jak widać, praktyka czyni mistrza!

 

EVENT BHP Z WYKORZYSTANIEM TECHNOLOGII VR

Szkolenia BHP VR dają możliwość niezwykle szybkiego i przyjemnego zdobywania wiedzy z zakresu szeroko pojętego BHP.  Jak dowodzą badania, ośmiokrotnie szybciej w końcu uczymy się poprzez doznania zasymulowane realnie w wirtualnej rzeczywistości. Wcielając się w rolę gracza, nie tylko słuchamy o zagrożeniu, ale sami mamy okazję z nim walczyć. Właśnie taki sposób nauki jest najbardziej efektywny.

 

APLIKACJE, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

  • Aplikacja  udzielanie pierwszej pomocy podczas poparzeń

Jest to aplikacja 360, która w kreatywny sposób przedstawia gaszenie człowieka przy użyciu podstawowych urządzeń gaśniczych. Wyjątkowa interakcja z aplikacją, w jaką wchodzi widz, wymaga podstawowej wiedzy ppoż. z zakresu użycia podręcznych urządzeń gaśniczych.

 

  • Aplikacja postępowanie podczas wypadku

W interaktywnym filmie 360 stopni pojawią się kluczowe momenty wyboru, które zaważą na losie rannego. Kiedy popełniamy błędy, dostajemy o tym komentarz, możliwość poprawy błędu lub wracamy do punktu wyjścia.

 

DLACZEGO WARTO?

Każdy event BHP organizowany przez naszą firmę jest świetną okazją do zdobycia zupełnie nowej wiedzy! W naszej ofercie znajduje się ponad 20 konkurencji eventowych poświęconych zagadnieniom BHP! Dotychczasowe szkolenia BHP z wykorzystaniem technologii VR udowadniają, że przyszłość szkoleń BHP leży w niekonwencjonalnych, innowacyjnych rozwiązaniach. Zaangażowanie uczestników wzrasta, kiedy mogą oni w praktyce uczestniczyć w omawianych przypadkach zagrożeń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zorganizowania eventu we współpracy z naszą firmą!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *