SYMULATOR POŻARU: EDUKACYJNY HIT

Co za niespodzianka! Przynosimy ze sobą zupełnie nowe wieści: firma GFT, której przedstawicielem w Polsce jesteśmy, właśnie rozpoczęła budowę symulatora pożaru samolotu Boeing! Trenażer pożaru samolotu będzie służył indonezyjskim strażakom z lotniskowej straży pożarnej. Mobilne trenażery firmy GFT możesz znaleźć tutaj: http://sklep.bhpzycie.com/symulatory-pozarow

 

To ciekawe!

Kilka miesięcy temu producent sprzedawanych przez nas trenażerów zakończył w Chinach budowę miasta, służącego do specjalnego treningu strażaków!

 

Symulator pożaru – co to?

Symulator pożaru pozwala przenieść prowadzone szkolenie ppoż. na nowy poziom, dzięki któremu jego uczestnicy mogą łatwiej przyswoić prezentowaną wiedzę. Uczestnicy szkoleń z wykorzystaniem symulatorów pożaru mogą poczuć na własnej skórze gorące płomienie, a także przekonać się między innymi, jak uciążliwe jest poruszanie się w zadymionym pomieszczeniu.

Profesjonalny symulator pożaru pozwala prowadzić szkolenia w zgodzie z troską o środowisko naturalne. Korzystanie z podpalanych opon czy samochodów jest kosztowne, czasochłonne, a także niebezpieczne. Odpowiedzią na to jest właśnie symulator pożaru.

 

Symulator pożaru – zalety

Symulator pozwala:

  • pokazać różne rodzaje pożarów,
  • przeprowadzić praktyczne ćwiczenia,
  • stworzyć prawdziwe, rzeczywiste warunki pożaru,
  • umożliwić praktyczne gaszenie ognia każdemu uczestnikowi szkolenia,
  • chronić środowisko – jedynym spalanym paliwem jest gaz propan. Po szkoleniu nie pozostają żadne odpady (spalone opony, olej itp.).

 

Oferta BHP Życie

W naszej ofercie znajdziesz między innymi symulatory:

  • FLM 818,
  • FLM 825,
  • FLT 100,
  • FLM 820
  • i wiele innych!

Symulator pożaru jest nazywany edukacyjnym hitem ze względu na swoją innowacyjność. Emocje, które wywołuje i wrażenia, których dostarcza, są dla uczestnika przeniesieniem na zupełnie nowy poziom szkolenia. Symulator pożarowy służy unaocznieniu zjawisk, których nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem, przede wszystkim ze względu na nasze bezpieczeństwo.

Co ciekawe, symulator pożaru umożliwia symulację pożarów obiektów mieszkalnych, magazynowych, a także warsztatowo-przemysłowych. Dodatkowo, ogień również pojawia się tam naprawdę. Wnętrze można aranżować na różne sposoby, w zależności od tego, co strażacy lub uczestnicy szkoleń potrzebują przećwiczyć.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą symulatorów pożarowych oraz szkoleń z ich wykorzystaniem, które oferujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *