GDZIE SIĘ SZKOLĄ STRAŻACY ??

Urządzenie do szkoleń ppoż profesjonalistów czyli symulator pożaru samolotu Boeing dzielnie służy indonezyjskim strażakom z lotniskowej straży pożarnej! Firma GFT, którą reprezentujemy w Polsce, zakończyła budowę trenażera!

Czym jest trenażer pożaru samolotu (urządzenie do szkoleń ppoż) i czemu o nim wspominamy? Odpowiedź poniżej! Zapoznaj się z naszym artykułem i poznaj 5 faktów o trenażerze pożaru samolotu!

 

1. TRENAŻER POZWALA DOKŁADNIE ODWZOROWAĆ WARUNKI PANUJĄCE W CZASIE POŻARU SAMOLOTU.

 

Dzięki temu, szkoląc się przy jego wykorzystaniu, strażacy mają doskonałe warunki do polepszenia umiejętności i nabycia wiedzy, która ma przełożenie na rzeczywistość! Jednym słowem – trenażer pożaru samolotu zapewnia uczestnikom szkoleń wyjątkowe warunki do nauki!

 

2. SYMULATOR POŻARU PRZENOSI SZKOLENIA PRZECIWPOŻAROWE NA WYŻSZY POZIOM.

 

Uczestnicy szkoleń z wykorzystaniem symulatorów pożaru mogą poczuć na własnej skórze gorące płomienie, a także przekonać się między innymi, jak uciążliwe jest poruszanie się w zadymionym pomieszczeniu. Zdobywają oni tym samym typowo praktyczną wiedzę!

 

3. TRENAŻER POŻARU SAMOLOTU ZASILANY DWOMA PALIWAMI .

 

Urządzenie do szkoleń ppoż tzw. symulator pożaru jest zasilany na paliwo gazowe jak i płynne. Strażacy podczas szkoleń gaszą kerozynę  określaną jako nafta lotnicza oraz pożar gazu.  Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy wstanie przybliżyć zagrożenia dla funkcjonariuszy  Lotniskowych Straży Pożarnych. Trenażer unaocznia zjawiska, których zwykle towarzyszą podczas prawdziwych pożarów przygotowując do służby ludzi którzy dbają o nasze bezpieczeństwo.

 

4. NOWY TRENAŻER POŻARU SAMOLOTU STWORZYŁA FIRMA, KTÓRĄ REPREZENTUJEMY.

 

Jako przedstawiciele firmy GFT w Polsce stale śledzimy najnowsze trendy w świecie BHP i szkoleń ppoż., a następnie wprowadzamy je do naszej oferty!

 

5. Urządzenie do szkoleń ppoż – ZNAJDZIESZ W OFERCIE NASZEJ FIRMY.

 

Mobilne urządzenie do szkoleń ppoż. firmy GFT znajdziesz tutaj: SKLEP Z TRENAŻERAMI !!

W naszej ofercie znajdują się między innymi symulatory:

 

Wznosimy szkolenia ppoż. na nowy poziom nauki! Chcesz sprawdzić, jak to działa? Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *