SZKOLENIE BHP, RYBIENKO LEŚNE, 31.01.19

Lubimy wracać z naszymi szkoleniami do miejsc, które mieliśmy już okazję odwiedzić! Dlatego też nasze ostatnie szkolenie BHP odbyło się w Rybienku Leśnym, gdzie ocieplaliśmy zimową aurę gorącymi nowościami ze świata BHP!

 

SZKOLENIE BHP – CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 

W trakcie naszych szkoleń kładziemy duży nacisk na przybliżenie ich uczestnikom praktycznych zagadnień, związanych z bezpieczeństwem, a także higieną pracy. Każdy pracodawca jest zobowiązany do przeszkolenia swoich pracowników przed rozpoczęciem przez nich pracy. Obowiązkowe szkolenie BHP nie powinno jednak kojarzyć się negatywnie. Wiemy w naszej firmie, że może ono być przeprowadzone w sposób spełniający wymagania jego uczestników. Taki, który zamiast nudzić, pozwala zdobyć nową wiedzę w niestandardowy sposób, przy okazji dobrze się przy tym bawiąc.

Bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowe zagadnienia, dotyczące zarówno pracodawców, jak i pracowników. Jak uprzyjemnić sobie proces przejścia szkolenia BHP? Mamy na to swój sposób!

Stale wdrażamy nowe technologie do prowadzonych przez nas szkoleń BHP. Dostosowujemy program szkoleń do potrzeb uczestników, bazując na doświadczeniu naszych trenerów. Podczas szkoleń biegamy i działamy ze zdwojoną siłą.

Nasze szkolenia są prowadzone przez trzech trenerów:

  • specjalista ds. BHP tłumaczy zagadnienia związane z wypadkami i przepisami BHP,
  • strażak prowadzi zajęcia z ochrony przeciwpożarowej,
  • ratownik medyczny odpowiada natomiast za zajęcia z pierwszej pomocy.

Zajęcia prowadzimy na zewnątrz, na świeżym powietrzu, w ruchu. Każdy z uczestników ma okazję użyć gaśnicy – zależy nam bowiem, aby osoby, decydujące się na nasz program, nabyły praktyczne umiejętności.

Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzi ratownik medyczny, przy użyciu specjalistycznych fantomów. Ćwiczenia opierają się na symulacjach scen z użyciem krwawiących fantomów.

Szkolenia opieramy zawsze na prawdziwych historiach, przekazując naszą wiedzę przez doświadczenie.

 

DLA KOGO JEST NASZE SZKOLENIE BHP?

 

Dla każdej osoby, która chce nabyć zupełnie nową wiedzę w niecodzienny, interesujący sposób. Każdy uczestnik naszych szkoleń może być pewien wysokiego poziomu przekazywanej wiedzy i potwierdzonych kwalifikacji kadry, której praca jest jednocześnie pasją i sposobem na życie.

 

Chcesz być częścią naszych szkoleń? Skontaktuj się z nami już teraz!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *