SZKOLENIE PPOŻ., 17.01.19, TURZYN

Wybuchy, wyrzuty, a także pożary nie są nam straszne! Co więcej, nie przerażają już także uczestników naszego ostatniego szkolenia, którzy mieli okazję poznać wiedzę z zakresu ppoż. w praktyce! Wydarzenie było zorganizowane specjalnie dla pracowników sieci sklepów Lidl. Wykazali się oni dużym zaangażowaniem, co przełożyło się na wyjątkowo sprawne szkolenie ppoż. w przyjemnej atmosferze! Mówiliśmy na nim między innymi o sposobie użycia gaśnic, wybuchach zbiorników czy wyrzutach oleju – najważniejszych kwestiach z zakresy ochrony ppoż., które są niezbędne w życiu codziennym!

 

GAŚNICA DLA KAŻDEGO

Edukacja, dotycząca prawidłowego użytkowania gaśnic, często niesłusznie schodzi na dalszy plan. Nasze szkolenia ppoż. pełnią jednak funkcję pełnego pakietu wiedzy z zakresu ochrony ppoż. Udowadniają to rozbudowane programy prowadzonych przez nas szkoleń.

 

SZKOLENIE PPOŻ., A OBOWIĄZKI PRACOWNIKA

Każdy pracownik powinien znać postanowienia Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego (IBP). Orientować się w rozmieszczeniu dróg, ilości wyjść ewakuacyjnych. Oprócz tego mieć świadomość, gdzie jest najbliższa gaśnica, znać jej typ oraz sposób użycia. Zdawać sobie sprawę z tego, jakie są inne dostępne środki gaśnicze w miejscu pracy. Znać sposób powiadamiania Państwowej Straży Pożarnej. Prowadzić wszelkie prace niebezpieczne w sposób zgodny z wymogami, nie prowadzić takich prac bez przygotowania. Co najważniejsze, nie stwarzać ryzyka pożaru w związku z używaniem ognia lub wysokich temperatur. Dzięki naszym szkoleniom, z łatwością nabędzie on taką wiedzę!

 

Nasze szkolenie ppoż. w Turzynie miało za zadanie przybliżyć jego uczestnikom główne zasady ochrony ppoż., w tym użycia gaśnic. Łącząc teorię z praktyką, pokazaliśmy, jak zasady ppoż. łączą się z codziennym życiem, a ponadto jak bardzo są w nim przydatne. Osoby uczestniczące w szkoleniu z entuzjazmem podchodziły do kolejnych stawianych przed nimi zadań, co nadało wydarzeniu odpowiedni rytm, który pozwolił połączyć naukę z zabawą.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o ochronie ppoż.? Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, co możemy Ci zapewnić! Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu szkolenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *