Poznaj nasze eventy BHP!

W codziennej pracy kierujemy się kilkoma głównymi wartościami. Wśród nich pojawiają się przede wszystkim: profesjonalizm, precyzja oraz wyszkolona ekipa, która sprosta każdemu wyzwaniu. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów jest grupa naszych zadowolonych Klientów z całej Polski, których mieliśmy jak dotąd okazję szkolić. Oprócz regularnych warsztatów w BHP Życie organizujemy także eventy BHP, w czasie których prezentujemy możliwości naszych szkoleń i zapoznajemy ich uczestników z nową wiedzą. Jeden z nich odbył się niedawno wśród pracowników jednej z bardziej znanych firm budowlanych w Polsce. Chcesz przekonać się jak potoczył się ten event? Sprawdź!

 

Eventy BHP naszej firmy

W czasie organizowanych przez nas eventów dzieje się naprawdę niemało! Na miejscu na uczestników czekają między innymi: wybuchy, wyrzuty, podpalenia, ugaszanie pożarów. A to wszystko w połączeniu z z praktyczną wiedzą z zakresu BHP! Eventy BHP, które organizujemy, są jednym słowem mieszanką wszystkiego, co w szkoleniach BHP najlepsze.

Nasi Goście opanowują w ich czasie wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Uczestniczą w warsztatach i przechodzą ćwiczenia. Uczą się o budowie i użyciu gaśnic, a już chwilę później sami ugaszają stworzony na potrzeby szkolenia pożar! Co więcej, w czasie eventów wykorzystujemy nasze autorskie aplikacje VR. Za ich pomocą uczestnicy szkolenia, wcielają się w rolę gracza, którego zadaniem jest pokonanie wskazanych przeszkód przy użyciu zdobytej wiedzy z zakresu BHP.

 

Dlaczego warto poznać eventy BHP naszej firmy?

Każdy, kto lubi kreatywne zdobywanie wiedzy i nie boi się nowych wyzwań, znajdzie w naszych eventach coś dla siebie! Przy użyciu najnowszych technologii uczymy w ich czasie o najważniejszych pojęciach z zakresu BHP, a nasza wyszkolona ekipa przez cały czas trwania wydarzenia służy uczestnikom pomocą i dobrą radą.

Naszą ofertę eventową dostosowujemy do zapotrzebowania i możliwości Klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

 

Do usłyszenia i do zobaczenia już wkrótce!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *