Szkolenie okresowe BHP w Bydgoszczy

Szkolenie okresowe BHP? Jesteśmy na tak! Z ostatnim pojawiliśmy się w samej Bydgoszczy, gdzie przekazaliśmy naszym Gościom niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. Na miejscu czekały ich teoretyczne wykłady, ale też praktyczne ćwiczenia. W ich trakcie korzystaliśmy z naszych autorskich aplikacji VR, które zapewniły uczestnikom niepowtarzalne wrażenia! Chcesz przekonać się, co czekało naszych Gości na miejscu? Nie czekaj, już teraz zajrzyj do artykułu!

 

Szkolenie okresowe BHP

Na szkolenie okresowe BHP składa się zestaw warsztatów teoretycznych i praktycznych. W pierwszej części mówimy naszym Gościom o najważniejszych pojęciach z zakresu bezpieczeństwa, tłumaczymy jak uniknąć potencjalnie groźnych sytuacji oraz wyjaśniamy, jak sobie z nimi radzić. W praktycznej części warsztatów mają oni okazję samodzielnie spróbować swoich sił na przykład w użyciu gaśnicy i ugaszeniu stworzonego na potrzeby warsztatu pożaru. Co więcej, każdy z uczestników szkolenia ma szansę wcielić się w rolę gracza w naszych autorskich aplikacjach, gdzie wykorzystując zdobytą w czasie szkolenia wiedza, pokonuje dedykowaną grę. W jej przejściu pomocne są nie tylko spryt i precyzja, ale przede wszystkim zdobyte w czasie warsztatów informacje.

 

Wirtualna rzeczywistość a szkolenia okresowe BHP

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach, które wykorzystują technologię VR? Najważniejszym argumentem „za” jest oczywiście możliwość kreatywnego zdobycia niezbędnej wiedzy. Wcielając się w rolę gracza, nie tylko czerpiemy z tego radość, ale także zdobywamy jednocześnie wiedzę. Tym samym łączymy miłe z pożytecznym. A naukę z dobrą zabawą.

 

Autorskie aplikacje BHP Życie

Nasze aplikacje to doskonałe narzędzie szkoleń dla tych, którzy lubią łączyć naukę z dobrą zabawę. Wśród naszych programów znajdują się między innymi zagadnienia z zakresu: pierwszej pomocy, wypadków drogowych i ewakuacji. Profesjonalne wykonanie projektów aplikacji sprawia, że oglądane za pomocą gogli wydarzenia są maksymalnie rzeczywiste. Grając, mamy poczucie, że sceny, które dzieją się przed naszymi oczami w istocie właśnie mają miejsce.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych przez nas szkoleń? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezbędne informacje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *