Szkolenie ppoż., czyli dalej gościmy w Zabrzu!

Zabrze przywitało nam naprawdę gorąco! Dlatego też mieliśmy ostatnio okazję przeprowadzić tam kolejne szkolenie ppoż. Cała sprawa miała miejsce w drugiej połowie lutego. Na miejscu, w akompaniamencie zaangażowania naszych Gości, ochoczo dzieliliśmy się wiedzą z zakresu BHP i ppoż. Jesteście ciekawi, co czekało nas na miejscu i jak w zasadzie wyglądają prowadzone przez nas szkolenia? Nic prostszego! Zajrzyjcie do artykułu, aby poznać więcej szczegółów!

 

Szkolenie ppoż. w Zabrzu

Każde kolejne szkolenie ppoż. to dla nas szansa na podzielenie się praktyczną wiedzą, która niejednokrotnie może uratować ludzkie życie, z nowymi osobami. Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie, dlatego Goście naszych warsztatów zawsze mogą liczyć na grono wyspecjalizowanych członków zespołu. Chętnie dzielą się oni swoją wiedzą, odpowiadając na pytania uczestników szkoleń i wspierając ich w poszczególnych zadaniach.

W czasie szkoleń nasi Goście mają szansę między innymi poznać różne rodzaje gaśnic i opanować sposób ich używania, a co więcej… samodzielnie ugasić stworzony na potrzeby szkolenia pożar! W czasie warsztatów wyjaśniamy jak zapobiegać potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom, ale także edukujemy, jak należy sobie z nimi radzić.

Nikt z nas nie jest w końcu w stanie przewidzieć, co może się wydarzyć. Każdy może za to opanować wiedzę niezbędną do uratowania nie tylko swojego życia i zdrowia, ale także bliskich mu osób.

 

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

Szkolenie ppoż. to szansa na zdobycie wyjątkowej wiedzy. Wiedzy, która ratuje życie. Dlatego też do każdego z naszych warsztatów podchodzimy indywidualnie, dopasowując program szkoleń do potrzeb ich uczestników. W pracy kierujemy się praktyką. Działamy, opierając się na wieloletnim doświadczeniu. W ten sposób maksymalizujemy dawkę wiedzy, którą przyswajają nasi Goście. Nie tylko uczą się oni o obsłudze gaśnic, ale sami ich używają. Nie tylko słuchają o zagrożeniu pożarowym, ale także mają szansę przeżyć je na własnej skórze! Całość naszego programu odbywa się oczywiście pod okiem wyspecjalizowanej ekipy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *