PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ., TARNÓW, 17.01.19

Kolejne praktyczne szkolenie ppoż. za nami! Tym razem mieliśmy okazję pojawić się w Tarnowie, gdzie pokazywaliśmy uczestnikom wydarzenia, jak poradzić sobie w sytuacjach zagrażających życiu.

 

PRAKTYCZNE SZKOLENIE PPOŻ.

Czego uczą się uczestnicy naszych szkoleń? Dzięki bogatej, praktycznej ofercie firmy, mają oni okazję poznać wiele niezbędnych zagadnień, niezwykle przydatnych w życiu codziennym. Wśród nich pojawiają się między innymi: wyrzut oleju czy wybuch zbiornika. Wiemy, jak ważne jest połączenie teorii z praktyką i taką też zasadę stosujemy na naszych szkoleniach.

 

DLACZEGO WARTO?

Zaznajomienie się z zasadami bezpieczeństwa ppoż. dotyczy każdego z nas. Na co dzień spotykają nas w końcu sytuacje, w których taka wiedza może okazać się niezbędna do uratowania zdrowia, a nawet życia człowieka. W warunkach pożaru, obok negatywnego wpływu zjawisk towarzyszących, takich jak: wysoka temperatura czy dym, każdy musi być świadomy, że organizm, a w szczególności mózg różnie reaguje na zagrożenie. Aby sprawnie poradzić sobie w sytuacji potencjalnego zagrożenia, należy opanować najważniejsze zasady wiedzy z zakresu ochrony ppoż. Takie, które świadczymy w naszym programie szkoleń.

 

SZKOLENIE PPOŻ. – CZEGO MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ?

Istotą szkoleń ppoż. naszej firmy jest między innymi doskonałe zaznajomienie ich uczestników z rodzajami oraz obsługą podręcznego sprzętu gaśniczego. Wpojenie im właściwych zachowań, które pomogą ograniczyć powstałe straty. Jako zespół profesjonalistów wiemy, na co zwracać szczególną uwagę i jak przekazać wiedzę w prosty, przystępny sposób. Unaocznienie zagrożenie i opanowanie sposobu potencjalnego działania w niebezpiecznej sytuacji może efektywnie zredukować powstałe zniszczenia.

Wysiłek fizyczny i psychiczny towarzyszący pożarom, wybuchom czy wyrzutom, prowadzi do stresu organizmu, który sparaliżowany, często nie wie, jak należy się zachować. Dzięki naszym szkoleniom sposób reakcji w takim momencie staje się oczywisty.

 

Każde z naszych szkoleń stanowi dla załogi zupełnie nowe wyzwanie. Szkolenie ppoż. to nowa forma nauki dla jego uczestników, ale też prowadzących wydarzenie. Dzięki licznym, prowadzonym przez nas, szkoleniom wiemy, jak podejść indywidualnie do każdego uczestnika. Dzięki temu może on poczuć się swobodnie, a tym samym szybciej się uczyć.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *