SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDAJĄ NASZE SZKOLENIA PPOŻ.!

Szkolenia PPOŻ. to nasza specjalność. Wiedzą o tym kierownicy ewakuacji w ZUS-ie, z którymi warsztaty mieliśmy okazję prowadzić 13 sierpnia. Za sprawą zaangażowania naszych gości, tego dnia atmosfera była prawdziwie… gorąca! Zajrzyj do artykułu i przekonaj się, jak uczestnicy naszego ostatniego szkolenia opanowali wiedzę z gaszenia pożarów!

 

SZKOLENIA PPOŻ.

Nasze szkolenia rozpoczynamy zwykle od zajęć teoretycznych. To wtedy nasi Goście mają okazję dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzić odpowiednio ewakuację, jak kierować tłumem, a także jak przeciwdziałać panice w sytuacji potencjalnego zagrożenia. Przekonali się oni, że wyłącznie zdecydowane, a także asertywne działanie może pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu w czasie niebezpiecznej sytuacji. Dlatego też osoba, która zostaje wyznaczona do kierowania akcją ewakuacyjną powinna się cechować się między innymi opanowaniem, ale również umiejętnościami wydawania poleceń oraz działania w stresie i pod presją.

Po zakończeniu części teoretycznej, w czasie prowadzenia naszych szkoleń, przechodzimy do wyczekiwanej przez grupę części praktycznej. To w tym momencie poruszamy zagadnienia związane z działaniem w sytuacjach, które wymagają użycia sprzętu gaśniczego. Omawiamy sposoby gaszenia urządzeń elektrycznych i prezentujemy naszym Gościom działanie gaśnic proszkowych, śniegowych oraz gaśnic wodno-pianowych. Każdy z nich ma okazję przekonać się na własnej skórze, jak poprawnie ugasić płonący obiekt, zachowując podstawowe zasady obsługi sprzętu gaśniczego.

 

DLACZEGO SZKOLENIA PPOŻ. SĄ TAM WAŻNE?

Znajomość zasad BHP i bezpieczeństwa PPOŻ. jest niezwykle ważnym aspektem życia każdego z nas. Taka wiedza może okazać się przydatna w każdym momencie naszego dnia. Nie jesteśmy bowiem w stanie przewidzieć, kiedy zostaniemy zmuszeni do zareagowania w sytuacji pożaru samochodu, kuchenki czy komputera. Nikomu nie życzymy tego typu doświadczeń, ale z doświadczenia wiemy, że niekiedy lepiej jest… dmuchać na zimne.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi szkoleniami. Chętnie przeprowadzimy kolejne szkolenia PPOŻ. w następnych miastach Polski. W razie dodatkowych pytań – nasi pracownicy z chęcią udzielą na nie wszystkich odpowiedzi.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *