Szkolenia BHP VR, PPOŻ VR Łódź

Szkolenia PPOŻ Łódź

Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości Łódź

Tym razem mieliśmy przyjemność zawitać do Łodzi, a dokładniej do kultowego miejsca OFF Piotrowska, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować nasze szkolenia BHP i PPOŻ w wirtualnej rzeczywistości. Spotkanie zorganizowaliśmy w jednej ze znajdujących się tam restauracji Spółdzielnia, która ugościła nas przy doskonałym śniadaniu i aromatycznej kawie.
Naszymi Gośćmi były osoby pracujące w dużych fabrykach i przedsiębiorstwach zajmujące stanowiska specjalistów ds. BHP,OŚ, PPOŻ i HR.
Podczas śniadania uczestnicy mogli dowiedzieć się jak można wykorzystać technologię VR w szkoleniach z BHP, pierwszej pomocy czy ewakuacji, a także przetestować nasze autorskie aplikacje m. in. Escape my office, czy udzielania pierwszej pomocy przy poparzeniach. Jedną z zalet naszego spotkania stała się także możliwość wymiany poglądów oraz nawiązanie kontaktów między specjalistami.

Szkolenia BHP VR i PPOŻ VR

Szkolenia BHP i PPOŻ w wirtualnej rzeczywistości (szkolenia BHP VR i PPOŻ VR) są już dostępne w sprzedaży. Stanowią świetne narzędzie do prowadzenia szkoleń BHP i PPOŻ. Dzięki wirtualnej rzeczywistości pracownicy są w stanie przyswoić wiedzę ośmiokrotnie szybciej niż przy tradycyjnym szkoleniu BHP czy PPOŻ, co wykazuje szereg badań naukowych. Dostępne mam różne modele biznesowe, w zależności od potrzeb klienta. Jednym z nich są szkolenia prowadzone przez naszych specjalistów. Drugim z kolei jest zakup okularów VR i naszych aplikacji, wówczas firma czy klient indywidualny może prowadzić takie szkolenia we własnym zakresie.
Podczas naszych szkoleń szkoleń PPOŻ, część teoretyczna prowadzona jest przy użyciu okularów do wirtualnej rzeczywistości (okulary dla każdego użytkownika).
Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że wszystkim

Śniadania BHP VR

👉 Kolejne spotkanie z nami na śniadaniach BHP VR:

Gdańsk 9.11,
Katowice 15.11,
Wrocław 16.11
Warszawa 21.11.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania, kalendarz do zapisów pod linkiem:

http://bhpzycie.com/kalendarz-szkolen/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *