Szkolenie BHP Warszawa 5.11.2018 Zajrzyj!

Jesień nam niestraszna! Walczymy z pochmurnymi popołudniami działając stale z wielomodułowymi szkoleniami BHP. Tym razem pojawiliśmy się w Warszawie, gdzie przeprowadziliśmy dla jednego z naszych Klientów innowacyjne szkolenie BHP okresowe.

 

Pogoda sprzyjała panelowi praktycznych ćwiczeń ppoż. z użyciem gaśnic  wodno – pianowych, które nasi uczestnicy testowali na zewnątrz budynku. Pełni zapału i chęci zdobycia nowej wiedzy, świetnie poradzili sobie oni z postawionymi przed nimi zadaniami, dając popis prawdziwych umiejętności! Było to kolejne szkolenie BHP, które przeprowadzili pracownicy firmy BHP Życie, reprezentowani przez oficerów straży pożarnej.

 

Pracownikom przedstawiono budowę gaśnic, rodzaje środków gaśniczych oraz grupy pożarów. Następnie zaprezentowano im sposoby gaszenia pożaru. Aby prawidłowo przeprowadzić szkolenie BHP niezbędny jest jednak najlepszy sprzęt. Dlatego też zarówno wykorzystane przy szkoleniu gaśnice, jak i cały sprzęt szkoleniowy, którym dysponujemy, stanowią profesjonalny pakiet, przygotowujący do potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Pracując na sprawdzonym sprzęcie, przy użyciu fantomów PP, AED, trenażerów pożarowych i podręcznego treningowego sprzętu do gaszenia pożarów, mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie. Ale nie trzeba wierzyć nam na słowo – lepiej posłuchać tych, którzy przeszli z nami niejedno szkolenie BHP!

 

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami BHP, szkoleniami z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ppoż. zapraszamy do kontaktu. Działamy nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale całej Polski.

 

Każdy układany przez nas program dostosowujemy do potrzeb Klienta. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że dopasujemy daną ofertę w sposób, który spełni Państwa oczekiwania.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku BHP, nieprzerwanie dopracowujemy programy naszych szkoleń pod kątem ich skuteczności i atrakcyjności. Zależy nam na budowaniu świadomości kultury pracy w zakresie  bezpieczeństwa zdrowia i życia, ale także ergonomii pracy. Te działania wcielamy każdego dnia w naszą pracę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *