SZKOLENIE PPOŻ., BIELSKO-BIAŁA, 05.12.18

Tym razem szkolenie ppoż. prowadziliśmy w Bielsku-Białej, gdzie dzięki zaangażowaniu jego uczestników, w lekki i przyjemny sposób przekazaliśmy szeroki zakres zagadnień, dotyczących ochrony przeciwpożarowej! Zobacz, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIE PPOŻ. W BIELSKU BIAŁEJ

Wiemy, jak ważna jest umiejętność połączenia praktyki z teorią, dlatego też tą zasadę stosujemy w prowadzonych przez nas szkoleniach. Starannie rozdzielamy zarówno część praktyczną, jak i teoretyczną, dzięki czemu uczestnicy szkolenia mają okazję poznać temat ochrony ppoż. z różnych punktów widzenia.

Dlaczego tak ważne jest zaznajomienie się z zasadami ochrony ppoż.? W warunkach pożaru, obok negatywnego wpływu zjawisk towarzyszących, takich jak: wysoka temperatura czy dym, każdy z nas musi być świadomy, że organizm, a w szczególności mózg różnie reaguje na zagrożenie. W sytuacji zagrożenia może wystąpić obniżenie sprawności organizmu, wzrost poziomu napięć psychicznych, zawężenie pola świadomości, powstawanie błędów w spostrzeganiu. Kolejnym skutkiem ubocznym jest występowanie halucynacji, lęku lub strachu, a w związku z tym utrata sensu ratowania się. Co najważniejsze, dochodzi do tego wysiłek na granicy wytrzymałości fizycznej i psychicznej oraz długotrwałość napięć.

Aby sprawnie poradzić sobie w sytuacji potencjalnego zagrożenia, należy opanować najważniejsze zasady wiedzy z zakresu ochrony ppoż. Takie, które świadczymy w naszym programie szkoleń.

 

Istotą szkoleń ppoż. naszej firmy jest między innymi doskonałe zaznajomienie ich uczestników z rodzajami oraz obsługą podręcznego sprzętu gaśniczego. Wpojenie im właściwych zachowań, które pomogą ograniczyć powstałe straty. Unaocznienie, poprzez stworzenie przybliżonych warunków, sytuacji w trakcie pożaru. Wierzymy, że dzięki zdobywaniu wiedzy za pomocą teorii i praktyki, każdy z nas doskonale poradzi sobie w sytuacji zagrożenia pożarowego. Odpowiedni dobór środka gaśniczego do zagrożenia może zmniejszyć ryzyko urazu, a nawet zminimalizować straty materialne. Jedynie błyskawiczne i skuteczne przeciwdziałanie zagrożeniu, przez pracowników będących u źródła, może efektywnie zredukować powstałe zniszczenia.

 

Szkolenie ppoż. w Bielsku-Białej za nami! Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Z głowami pełnymi nowych pomysłów ruszamy dalej w Polskę, aby edukować o tym, jak żyć bezpiecznie.

Dołączysz do nas?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *